MANAGED SUNUCU - AN OVERVIEW

Managed Sunucu - An Overview

Managed Sunucu - An Overview

Blog Article

Nonetheless, it is important being familiar with many of the management tools Home windows Server offers in order to pick out which one is true to your Business.

Bandwiht kısaca kullanmakta olduğunuz aylık veri transferi demektir. Website sayfanızı ziyaret eden ziyaretçilerden gelen istekler ve yapılan tüm işlemler bir ağ üzerinden yapılmaktadır. Bu elektronik veri miktarı genel olarak fiziksel sunuculara dışında sınırlandırılmıştır. Bu veri Net sayfanızı ziyaret eden her kullanıcı için ayrı ayrı sunucunuza istek olarak gelir bu ise veri transfer genişliğinize bağlı olarak Website sayfanızın açılma süresinde yavaşlık oluşturabilir.

İş açısından kritik uygulamalarınızı bulutla nasıl modernleştireceğiniz konusunda Microsoft ve Intel uygulayıcılarından bilgi alın. Internet seminerini izleyin.

Bulut sunucu hizmetimiz, verilerinizi güvenli bir şekilde depolamanızı ve ihtiyacınız olduğunda hızlı bir şekilde erişmenizi sağlar.

Bulut sunucunuzun kaynakları sadece dimension aittir, böylece ortamınızda tam performans alırsınız.

Eğer siteleriniz yüksek ziyaretçi alıyorsa, işlem sayısı yüksekse ya da I/O sınırlarına takılan projeleriniz varsa, yüksek kaynaklara sahip sanal sunucu kiralama ile performans kayıplarını ortadan kaldırma fırsatı sunar.

Azure buluta geçiş ve modernizasyon merkezi Kalitesi kanıtlanmış araç ve kılavuzlar sayesinde iş yüklerinizi Azure’a geçiş ve modernleştirme ile maliyet tasarrufu sağlayın ve verimliliği artırın.

Azure Net PubSub WebSocket ve yayımlama-abonelik desenini kullanarak gerçek zamanlı mesajlaşma Website uygulamalarını kolayca oluşturun

Veritabanı durumunu izlemek ve saydam veri şifreleme koruyucusu erişiminin kaybıyla ilgili uyarıyı etkinleştirmek için theşağıdaki Azure özelliklerini yapılandırın:

'Silinen kasaların saklanması için gün sayısı' için anahtar kasasının ninety gün ile ayarlanması gerekir. Mevcut anahtar kasası daha düşük bir sayı ile yapılandırılmışsa, oluşturulduktan sonra değiştirilemeyeceği için yeni bir anahtar kasası oluşturmanız gerekir.

Bu sanal sunucuları hepsinin kendine ait donanım alt yapıları vardır ve sistem üzerinde kendilerine tanınmış bir IP adresi bulunmaktadır. Bu neden den dolayı tüm VDS’lerin işletim sistemleri farklı olabilir ve tüm konfigürasyonları kendilerine uygun şekilde yapılmış olacaktır.

Çoğunlukla hız sorunları, almış olduğunuz Yönetilen Bulut hizmetler'lerden ya da yazılım kaynaklı olmaktadır. Yönetilen Bulut paketlerimizde sunduğumuz optimizasyon hizmeti ile bu sorunları ortadan kaldırabilirsiniz.

Geliştirme ve test Tüm platformlarda geliştirme ve take a look at etmeyi (geliştirme/take a look at) click here basitleştirip hızlandırın

Virtual Machine Monitör (VMM) veya Hypervisor yapılan sanallaştırmalarda mevcutta bulunan fiziksel makinenin tüm kaynakları akıllıca dağıtılır. Bu dağıtım şekilleri farklı şekillerde gerçekleştirilebilir. Bu sistemde her kullanıcıya istemiş olduğu tüm donanım elemanlarına sahip komple bir bilgisayar yansıtılır.

Report this page